Atidaromas naujasis logistikos centras Klaipėdoje

Pristatomas naujas projektas – logistikos centras Klaipėdoje.


Klaipėdos logistikos centras universalus – jis skirtas tiek bendriems kroviniams, tiek ir lengviesiems automobiliams. Per šį centrą iš JAV į Vidurinės Azijos šalis tekės tranzitinių automobilių srautas, o iš ES šalių į Baltijos šalis bus paskirstomi nauji lengvieji automobiliai.

Planuojama, kad Klaipėdos logistikos centras taps svarbiu rytų šalių prekių skirtų Baltijos ir Rusijos šalių rinkai paskirstymo centru.

Šiuo metu baigtas pirmasis statybų etapas – veiks 7200 m2 ploto sandėliai, 2700 m2 administracinės patalpos, veikia geležinkelio zona, talpinanti iki 15 vagonų, o vienu metu bus galima krauti 14 autotraukinių ir 3 geležinkelio vagonus.

Terminale teikiamos visos būtiniausios logistinės paslaugos: krovinių priėmimas/išdavimas, prekių sandėliavimas, skirstymas, žymėjimas, svėrimas.

“Naujasis terminalas suteiks ir naują pridėtinę vertę mūsų klientams - Ankščiau jūra atplaukusius krovinius mes veždavome į Vilnių ir čia juos sandėliavome/krovėme/rūšiavome, o dabar tą patį galėsime daryti Klaipėdoje. Taip mūsų klientams sutaupysime transportavimo išlaidas. Be to nauji pajėgumai duos galimybę pritraukti krovinių naujus srautus, kurie iki šiol į galutinį paskirties tašką keliavo aplenkdami Lietuvą”, – užtikrino “Gelsta” vadovas.

Užbaigus visus vykdomus projektinius darbus, bendras dengtų sandėlių plotas Klaipėdos logistikos centre sieks 28700 m2, ofisinės patalpos 2700 m2 o vienu metu aptarnausime iki 58 autotraukinių ir iki 11 geležinkelio vagonų.

Naujasis logistikos paslaugų kompleksas įkurtas itin patogioje vietoje – Klaipėdos „laisvosios ekonominės zonos“ teritorijoje, tik 6 kilometrai iki jūrų uosto, ar miesto centro ir 27 kilometrai ir oro uosto. Tai užtikrina puikų susisiekimą su visomis pagrindinėmis šalies magistralėmis, patogiam krovinių pervežimui į Rusiją, Kaliningrado sritį, Kazachstaną ir Europos sąjungos šalis.